img

Klinikya'dan online sağlık hizmeti


Klinikya Teknoloji COO’su Melih Talu, “Kinikya.com ve Klinikya mobil uygulaması aracılığı ile dünyanın her yerinden hastane ve doktorlara zaman kaybetmeden ulaşmayı, online olarak bir doktora görünmeyi ve gerekli reçetelerle birlikte tıbbi tavsiye almayı, kolay ve hızlı hale getiriyoruz” dedi.

Sağlık hizmetleri teknolojileri firması Klinikya, yeni web ve mobil uygulamalarını, Conrad Hotel İstanbul’da Oylum Talu’nun sunumuyla gerçekleştirdiği bir lansman ile duyurdu. Klinikya’nın  düzenlediği lanmanda hastanelerin üst düzey yöneticileri, sağlık sektörü profesyonelleri ve basın mensupları yer aldı.

Klinikya dijital sağlık uygulaması kullanıcılarına her yerden doktorlara, hastanelere, laboratuvarlara ulaşma ve olduğu yerde sağlık hizmeti alma imkanı sunuyor. Klinikya’nın doktorlar ile online olarak görüşme, kişilerin tüm sağlık verilerini tek merkezden yönetme, bu verilerle birçok doktordan ikinci görüş alabilme ve kolaylıkla farklı hastanelerden teklif alabilme gibi pek çok değerli özelliği var.

Dijital sağlık hizmetlerini Klinikya uygulamalarında

Toplantıda yeni web ve mobil uygulamalar hakkında bilgi veren Klinikya Teknoloji COO’su Melih Talu, “Klinikya; kaliteli tedavi ve bakımı, tercih edilen şekilde hastalara ulaştırmak için sağlık hizmeti almak isteyenlerle sağlık profesyonellerini buluşturan bir teknoloji şirketidir. Klinikya olarak, dijital sağlık hizmetlerini klinikya.com ve Klinikya mobil uygulaması aracılığı ile sunuyoruz. Kinikya.com ve Klinikya mobil uygulaması aracılığı ile dünyanın her yerinden hastane ve doktorlara zaman kaybetmeden ulaşmayı, online olarak bir doktora görünmeyi ve gerekli reçetelerle birlikte tıbbi tavsiye almayı, kolay ve hızlı hale getiriyoruz. Uygulama içerisinde dünya genelinde kullanılan birçok dil yer alıyor. Bu sayede de dünyanın her yerinden hastalara hizmet sunuyoruz. Uygulamamız en çok medikal nüfusu kapsayan Arapça, İngilizce, Türkçe, Rusça ve Almanca dillerini destekliyor. Bu dilleri destekleyen Türkiye’deki tek online sağlık platformudur” dedi.

“Kişisel Asistan” sağlık turizmini destekliyor

“Kişisel Asistan” hizmeti, yurt dışından sağlık turizmi ile gelen bir kişinin, hizmet alacağı hastaneye girişinden, işlemi gerçekleşip hastaneden ayrılacağı zamana kadarki süreçte hastaya verilen desteği kapsıyor. Hastaya hem çeviri hizmeti veriliyor hem de ihtiyaç duyduğu hizmeti kolaylıkla alabilmesi için kendisine eşlik ediliyor.

4 dili destekleyen çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat destek

4 dili destekleyen ve aylık sabit cüzi ücretler karşılığında Klinikya üzerinden outsource edilebilen çağrı merkezi hizmeti veren Klinikya, piyasada oldukça yüksek ratelerde verilen bu hizmeti hastanelere piyasanın çok altında rakamlarla sunuyor.  Klinikya üzerinden hizmet alanlar aldıkları hizmeti puanlayabiliyorlar. Klinikya bu sonuçlara göre müşteri deneyimi temsilcilerinin denetimleriyle her zaman daha iyi hizmeti desteklemeye çalışıyor. Çoğu uygulamada müşteri hizmetleri neredeyse yokken,  Klinikya herkesi memnun etmek için 7 gün 24 saat destek sunuyor.

Geniş bir hizmet ağına rahatça ulaşma imkânı

Klinikya’nın geniş bir hizmet ağı içerisindeki her şey, ister evde kan tahlili vermek olsun ister diyaliz ve daha birçok hizmet kullanıma sunuluyor. Randevu  almak için evden çıkmaya gerek yok. Klinikya, çevrimiçi bir randevu oluşturmaktan, lisanslı bir tedavi uzmanıyla kolayca konuşmaya kadar, bir doktora çevrimiçi ulaşmayı çok kolay hale getiriyor.

Hasta için gizlilik bariyeri oluşturan Klinikya, tüm KVKK ve bakanlık yönetmeliklerini uygulama ve takibini sağlıyor. Blockchain teknolojisi ve MS güvenlik duvarları ile saldırılara karşı verileri koruyor ve daha fazla gizlilik sağlıyor.

Kullanıcılar, Klinikya ile istedikleri işlemi yapan hastane, klinik ve sağlık kurumlarından oluşan uzun bir listeyi birkaç tıklama ile görüntüleyebiliyor. Fiyat talep ederek uygulama üzerinden tüm detaylarını görüntüleyebiliyor.  

 

Klinikya hakkında;

2021 Ağustos ayında yabancı yatırımcılar tarafından İstanbul’da kurulan Klinikya Teknoloji A.Ş, kullanıcıları sağlık profesyonelleri ile buluşturan bir teknoloji firmasıdır. Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, İngiltere ve Almanya olmak üzere 18 ülkede hizmet verecek olan Klinikya, Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça ve Arapça dil desteği sunan tek dijital sağlık platformudur. Türkiye’ye sağlık turisti getirecek potansiyele de sahip olan Klinikya, ihtiyaç anında tüm sağlık birimlerine online olarak ulaşma imkânı sağlamaktadır. Kullanıcılar, Klinikya aracılığıyla; randevu, görüşme, kurum ve doktorlarla anlık mesajlaşma, evde sağlık hizmetleri ve her türlü sağlık ihtiyacı (ameliyat, test, görüntüleme) için en iyi teklifi alma ayrıcalığından yararlanmaktadır. Klinikya, sadece yabancı hastalar için değil Türkiye’deki kullanıcıların da hizmetindedir.

Hibya Haber Ajansı

Canlı Yayın

 

TSPB

Haber Giriş Sistemi

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.